allegro baner

 

TRENING PEWNOŚCI SIEBIE

zajęcia dla uczniów w wieku 10 – 15 lat, którzy doświadczyli przemocy rówieśniczej i ich rodziców.

 

Warsztaty dla dzieci i młodzieży (10 godz.): uczą pewności siebie w kontaktach z rówieśnikami; pomagają bronić się przed agresją ze strony kolegów, dają poczucie siły i wiarę we własne możliwości.

Warsztaty dla rodziców (6 godz.): uczą sposobów pomocy dziecku w sytuacji bycia prześladowanym, radzą, jak interweniować w sprawie przemocy w szkole, dają możliwość wymiany doświadczeń z innymi rodzicami.

Trening Pewności Siebie jest realizowany na podstawie autorskiego programu Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Integracji Środowisk Szkolnych „Bliżej Dziecka”.

Warsztaty prowadzą doświadczeni psycholodzy, trenerzy, poddający swoją pracę superwizji:
mgr Justyna Wiktoruk
- psycholog, certyfikowany trener treningu pewności siebie, treningu umiejętności społecznych, socjoterapeuta. Realizatorka warsztatów skierowanych do dzieci i młodzieży. W poradni prowadzi indywidualną terapię psychologiczną dzieci, młodzieży, psychoedukację rodziców oraz zajmuje się diagnozą psychologiczną. Pracuje również jako pedagog i psycholog w szkole.

mgr Jacek Dąbrowski – psycholog, terapeuta rodziny, certyfikowany trener programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, „Rodzeństwo bez rywalizacji”. Realizator szkoleń i warsztatów psychoedukacyjnych dla rodziców i nauczycieli. W Poradni prowadzi terapię rodzin, par, małżeńską i rodzicielską, terapię indywidualną oraz zajmuje się diagnozą psychologiczną. 

Miejsce i czas treningów:

Treningi odbywają się w siedzibie Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej ALLEGRO, ul. Zwycięstwa 23. Istnieje możliwość organizacji warsztatów na terenie szkoły.

Cena: 400 zł – za cały trening (zajęcia dla dzieci i rodziców),

300 zł - cena specjalna dla klientów naszych placówek!

Zapisy prowadzimy w siedzibie Poradni i pod nr tel. 607503423.

Terminy warsztatów zostaną ustalone po zabraniu grupy.

Wpłat należy dokonywać przed rozpoczęciem treningu na rachunek fundacji:

Fundacja Polska Edukacja im. KEN, Zwycięstwa 23
15-703 Białystok

85 1750 0012 0000 0000 2642 1179, Tytuł: Trening Pewności siebie, imię i nazwisko uczestnika.