allegro baner

 

Justyna WiktorukJustyna Wiktoruk

Psycholog, pedagog. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu socjoterapii. Skończyła wiele kursów i szkoleń przygotowujących do pracy z dziećmi z zaburzeniami emocjonalnymi i rodzinami. Doświadczenie zawodowe związane z kształtowaniem prawidłowych postaw i zachowań zgodnych z normami społecznymi zdobywała pracując jako wychowawca w świetlicy socjoterapeutycznej jak również wiele lat jako pedagog i socjoterapeuta w gimnazjum. Pracowała również w przedszkolu na stanowisku psychoprofilaktyka, gdzie czerpała wiele radości zarówno z indywidualnej jak i grupowej pracy z małymi dziećmi. Ponad to rozwijała i wzbogacała swój warsztat pracy jako trener efektywnego nauczania rozwijając wśród dzieci oraz młodzieży motywację do nauki i czerpania z niej przyjemności. W przeciągu bieżącej pracy prowadziła wiele szkoleń, warsztatów, pogadanek skierowanych głównie do rodziców i nauczycieli. W Poradni zajmuje się diagnozą specyficznych trudności w nauce, problemów emocjonalnych i wychowawczych. Prowadzi zajęcia terapeutyczne, zajęcia integracyjne, profilaktyczne i psychoedukacyjne oraz konsultacje dla rodziców. Szczególnie interesuje się psychoterapią dziecka, terapią systemową rodzin oraz zagadnieniami rozwoju osobistego. Lubi podróże, taniec i muzykę. Obecnie odkrywa tajniki zdrowego żywienia.


JacekJacek Dąbrowski 

Z wykształcenia jest psychologiem. Ukończył kurs systemowej terapii rodzin w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie jest w trakcie całościowego kursu psychoterapii organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
Zajmuje się terapią dzieci, młodzieży, rodzin i par oraz terapią indywidualną dorosłych poddając swoją pracę superwizji. Prowadzi diagnozę dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi, a także zajęcia, warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców i wychowawców.
Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując między innymi w poradni psychologiczno-pedagogicznej (uzyskując stopień nauczyciela dyplomowanego), szkołach publicznych i niepublicznych, organizacjach pozarządowych i ośrodku kuratorskim. Publikował również na łamach czasopisma „Emocje” oraz „Dyrektor szkoły”. W ramach projektów prowadził zajęcia skierowane do rodziców, opiekunów oraz nauczycieli.


Konrad EjsmondKonrad Ejsmond

Ukończyłem Psychologię w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Białymstoku ze specjalnością psychologia kliniczna i zdrowia. Jeszcze w trakcie praktyk studenckich miałem okazję pracować z dziećmi i młodzieżą w tym z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dzięki czemu odkryłem że sprawia mi to dużo satysfakcji. Tak rozpoczętą przygodę z dziećmi kontynuowałem między innymi jako wolontariusz. Bardzo budującym dla mnie doświadczeniem jest obserwowanie ogromnego potencjału leżącego w dziecięcej wyobraźni, dlatego w swojej pracy staram się pomagać w rozwijaniu kreatywności i poszukiwaniu indywidualnych zasobów. Każde kolejno napotkane dziecko pokazuje mi zupełnie inną perspektywę. W obszarze psychologii do moich szczególnych zainteresowań należą komunikacja i kompetencje społeczne. Prywatnie moim hobby jest pisanie opowiadań i czytanie komiksów.